Yat Kiralama

Yat KiralamaYat Kiralama

Yat Kiralama hizmetimiz hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi sahibi olun.

Yat Kiralama Hizmetimizi ile size denizin maviliği ile unutulmaz anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Kiralık yatlar hakkında sizin için gerekli olan en uygun fiyatlara en güzel zaman geçirebileceğiniz yatları sunuyoruz.

Yat Kiralama Şartları : Yat kiralama koşullarını öğrenerek Didim’de sunduğumuz saatlik ve günlük yat kiralama hizmetlerimizle alakalı aklınızda oluşabilecek bütün soru ve soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Yat Kiralama en az kaç saatlik olabiliyor? Yat Kiralama amacıyla en az kiralama zamanı 2 saattir. Daha kısa vakitli kiralama gerçekleştirmek isteğinize göre gene 2 saatlik kiralama bedelini ödemesi gerekmektedir. Bununla birlikte yatları dilediğiniz kadar uzun vakitli kiralayabilir, tur uygulamaları uygun bulunduğu saat ücretini ödeyerek dilediğiniz kadar vakit uzatabilirsiniz. Yat Kiralama en fazla kaç kişi olabilir? Yatta yemek ve kahvaltı özel gün davetlerinde 25 kişiye kadar problem yaşamadan sorun olmayan bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Kişi sayısı önceden doğru bir şekilde bildirilmesi gereklidir. 7/24 Yat Kiralama imkânı sunuyoruz. Seçmiş olduğunuz yatın müsait olmaması veya dolu olmaması durumda rezerve ederek dilediğiniz gün ve saatler arasında kiralayabilirsiniz. Yaz olsun veya kış olsun, gece veya gündüz hiçbir ayrımı olmaksızın mevcut filomuzdan bütün yatları saatlik ve günlük olarak yıl boyunca hepsini her zaman 7/24 kiralıyoruz.

Yatlar nerede duruyor? Yatlarımızın büyük bir kısmı Didim, sahillerinde bağlanmaktadır. Yatta olacak kişiler: Yat kiralama zamanınız boyunca yalnızca size ve misafirlerinize özel olacağından kaptan, gemici ve garson hariç yatta yabancı hiç kimse olmaz. Tüm yatlar yüksek kaliteli eğlence veya romantik olan ortamlara eşlik edebilecek nitelikte ses sistemlerine sahiptir. Dinlemek dilediğiniz müzik veya şarkıları cep telefonunuzdan bluetooth ile ses sistemine bağlanıp şarkı dinleyebilirsiniz.Yat Süslemesi yat misafiri isteği olursa ekstra ücrete tabi olarak masayı, yatın iç ve kış kısımlarını süslüyoruz. Arzu edenler süslemeyi kendileri de yapabilirler. Yat rezervasyonu ne zaman yapılmalı? Yaz ayları ve bilhassa hafta sonları gelen yat kiralama talep yoğunluğunu öneme alarak süratlice harekete geçmelisiniz. Diğer bir durumda beğendiniz yatı bir diğer biri kendi organizasyonu amacıyla rezerve etmiş olabilir. Bu amaçla ne kadar erken rezervasyon yaparsanız o kadar iyi olacaktır. Rezervasyon amacıyla atmanız gereken ilk ve en mühim işlem şirketimize kaparo göndermektir. Kaparo miktarı toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ödemesini banka hesabımıza aktarım edebileceğiniz gibi ofisimize ya da yata gelip bizzat elden de verebilirsiniz. Rezervasyon iptali şartları yat kiralama hizmeti alan kişinin şahsi sebep veya nedenlerinden kaynaklanan iptal hallerinde önden alınan kaparo ödemesi geri iade edilmez, firmamızda kalır. Olumsuz hava koşulları ve yat arızası hallerinde yat turu ya diğer saate alınır ya da kaparo geri iade edilir.